kolory

Aktualności

Zmiana cennika od 15.02.2018

Szanowni Klienci, informujemy, iż z dniem 15.02.2018 zmieniamy ceny na oferowane przez naszą Firmę produkty. Zmiana ta jest podyktowana dwukrotną podwyżka cen produktów w 2017 roku przez Firmę ZOLPAN oraz podwyżkami u innych Dostawców. Cennik detaliczny na stronie zostaną umieszczone w najbliższym czasie. Zapraszamy ...

Czytaj Więcej...

Farba COFABRILL EVOLUTION

Farba COFABRILL EVOLUTION - akrylowa farba o aspekcie satynowym. Wyjątkowo odporna na obicia i szorowanie. Posiada atest do stosowania w obiektach służby zdrowia. Możliwość barwienia według całej palety NCS i innych.

Czytaj Więcej...

Systemy dekoracyjneSystemy Dekoracyjne

Zolpan jest wiodącym producentem Systemów Dekoracyjnych, dzięki temu możemy uzyskać zapierające dech w piersiach piękne wnętrza w różnych aspektach struktury i koloru.

Dowiedz się więcej…

Logo_LucieCertyfikaty

Zolpan jest wiodącym producentem farb, spełniliśmy wiele wymogów ekologicznych, jakości i bezpieczeństwa aby uzyskać etykietę Lucie Engagement Développement Durable.

Dowiedz się więcej…

Niesamowita Paleta Barw dzięki systemowi Zolpachrom 3

Tęcza Kolorów
Zolpachrom 3

Dzięki Naturalnej Kolorystyce Zolpachrom 3 poczujesz piękno i harmonię w swoim otoczeniu. Intuicyjne wzorniki. Logiczna organizacja kolorów.

Zobacz się więcej…

pomysly zolpan

Pomysły Zolpan

Interaktywny katalog pomysłów na realizacje, dekorację wnętrz. Zobacz jakie fenomenalne efekty można osiągnąć z produktami Zolpan.

Dowiedz się więcej…