O Firmie

Tokato sp z o.o Przedstawiciel Zolpan Polska - farby, tynki, systemy dekoracyjne, masy szpachlowe.

Tokato sp z o.o Przedstawiciel Zolpan Polska – farby, tynki, systemy dekoracyjne, masy szpachlowe.

Firma „ToKaTo” jest przedstawicielem francuskiej Firmy ZOLPAN S.A. Firma nasza działa na rynku polskim od kilkunastu lat i w ciągu tego okresu zdobyła silną pozycję, dzięki temu, że najważniejsze dla niej jest zadowolenie Klienta oraz najwyższa jakość oferowanych produktów..

Chcemy dostarczać Państwu najlepsze materiały utrzymane w duchu mody współczesnej związanej z urządzaniem, dekorowaniem i wyposażaniem wnętrz. Dlatego też związaliśmy się z francuską firmą ZOLPAN S.A.

Marka Zolpan jest postrzegana na rynkach europejskich jako synonim doskonałej jakości oferowanych produktów. Już od ponad 40 lat, oferta Zolpan jest jedną z największych na rynku francuskim. Duża gama produktów, powstała w odpowiedzi na różnorodne oczekiwania klientów w zakresie dekoracji, ochrony i zabezpieczenia powierzchni oraz jej odpowiedniego wykończenia. Oferta oparta jest na wieloletnim doświadczeniu oraz na osiągnięciach związanych z pracami własnego laboratorium badawczego.

Proponujemy Państwu, w swoich placówkach handlowych w Tarnowie, Dębicy i Rzeszowie oraz w sieci dystrybutorów rozlokowanych na terenie całej Polski całą gamę ekskluzywnych pokryć ściennych, wysoką jakość i niezawodność oferowanych materiałów połączonych z fachową i rzetelną poradą.

Nasze propozycje na Państwa ściany to: stiuki, trawertyn, imitacja piaskowca, tynki rustykalne, przebarwienia, imitacje marmuru, systemy płatkowe natryskowe, tapety z włókna szklanego, itp. Systemy nasze są trwałe, w większości zmywalne i nadają wnętrzom niepowtarzalną atmosferę.

Musicie Państwo wiedzieć, że faktura i barwy ścian mają duży wpływ na charakter wnętrza. Rodzaj tynków, farb, czy tapet, którymi pokryjemy ściany, zadecyduje, czy będziemy czuć się dobrze w naszym domu. Pamiętajmy, że ten sam kolor zupełnie inaczej wygląda na ścianie pokrytej tapetą, systemem dekoracyjnym czy farbą akrylową.

Dlatego też w swojej ofercie ponad 250-ciu produktów, posiadamy szeroką gamę barw wykonywanych na Państwa życzenie dla wszystkich rodzajów farb zabezpieczających, wykończeniowych oraz dekoracyjnych.

Nasze wzorniki zawierają pełną ofertę systemów i kolorów, uporządkowanych grupami barw w odcieniach pozwalających na szeroki i odpowiedni wybór. Przy doborze produktów kierujemy się ich profesjonalnymi wymogami i ograniczeniami związanymi z ich przeznaczeniem.

Wciąż rozbudowujemy swoją ofertę, o coraz to lepsze materiały, które spełniałyby wymagania Klientów. Pragniemy zaskakiwać ciągle nowymi rozwiązaniami, barwami, pomysłami po to, by zadowolić najbardziej wybredne gusta. Staramy się również, aby klient był zadowolony z obsługi przez naszych pracowników, którzy są uprzejmi, mili a przy tym świetnie przygotowani do udzielenia fachowych i rzetelnych rad.

Niezależnie od tego, nasza oferta handlowa skierowana jest zarówno do indywidualnych inwestorów jak i firm wykonawczych oraz developerskich. Cyklicznie przeprowadzamy prezentacje-szkolenia, dla zainteresowanych współpracą z nami, profesjonalnych firm wykonawczych i architektów.

Zapraszamy do naszego Salonu Sprzedaży codziennie w godzinach 8:00-17:00 (w soboty do 12:00). Mamy nadzieję, że miłą i profesjonalną obsługą będziemy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom.

Pracownicy i Zarząd Firmy